„Zadania z rysowania” będzie świetną gratką dla dzieci, które uwielbiają suchościeralne pisaki, czyli idealne dla mojej córki, która faktycznie bardzo je lubi. Mamy już kilka książeczek i kolorowanek z takimi pisakami, więc „Zadania z rysowania” od razu jej się spodobały.

„Zadania z rysowania” od Kukuryku, dedykowane są dla dzieci od 3 do 7 roku życia.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA I WYKONANIE

Zgrabne pudełko zawiera 16 dwustronnych tablic o wymiarach 113 x 163 mm. W zestawie otrzymujemy także czarny suchościeralny pisak oraz ściereczkę. Wszystkie karty są bardzo dobrze wykonane, ilustracje są kolorowe i ładne. Z doświadczenia wiem, że pisak na pewno wystarczy na długo – mocno nasączony.

JAK SIĘ BAWIĆ?

Zasady są banalne i wszystkie zadania napisane są na tablicach. Na kartach trzeba dorysować brakujące elementy, na przykład zęby krokodyla, paski zęby, pisklęta, jabłka i wiele innych.

PODSUMOWANIE

Zabawki edukacyjne, których głównym tematem są pisaki suchościeralne, to zawsze u nas strzał w dziesiątkę. Córka nie denerwuje się, że coś jej nie wyszło, że wyjechała za linie, lub coś po prostu poszło nie tak – wie, że zawsze może to zetrzeć i zacząć od nowa. Za każdym razem może narysować coś innego, wymyślić inny wzór i mieć nieskończenie wiele możliwości. O wiele lepiej idzie jej kolorowanie takich obrazków – jest bardzo precyzyjna. Kiedy robiła dzisiaj kropeczki wężowi starała się wykonać zadanie bardzo dokładnie. Buźki na dyniach malowała kilka razy, to jeden z jej ulubionych motywów :D Zadania są bardzo proste i dopasowane do wieku dzieci. 3 latki spokojnie poradzą sobie z najprostszymi zadaniami, niektóre są trudniejsze i wymagają logicznego myślenia. Bardzo polecam Wam zabawkę suchościeralnymi pisakami, pomagają ćwiczyć koordynację ruchową i wielkim plusem jest to, że można próbować i próbować. Dzieci w pewnym wieku denerwują się kiedy im coś nie wychodzi, dlatego takie rozwiązanie jest świetne! „Zadania do rysowania” kosztują mniej niż 20 złotych i z czystym sumieniem je Wam polecam :)

Write A Comment